👈 فروشگاه فایل 👉

پرسشنامه سنجش هراس اجتماعی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پرسشنامه سنجش هراس اجتماعی

دانلود پرسشنامه استاندارد سنجش هراس اجتماعی

مشخصات فایل

تعداد صفحات

4

حجم

12/530 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

docx

توضیحات کامل

پرسشنامه هراس اجتماعی (SPIN)

این پرسشنامه توسط کانور و همکاران (2000) با هدف سنجش هراس اجتماعی تدوین شده است. پرسشنامه یک مقیاس خودسنجی 17 ماده‌ای است که 3 خرده مقیاس فرعی ترس (6 ماده)، اجتناب (7 ماده) و ناراحتی فیزیولوژیک (4 ماده) را شامل می‌شود.

هر ماده بر اساس مقیاس 5 درجه‌ای لیکرت (از 0= ابداً تا 4= بی‌نهایت) درجه‌بندی می‌گردد. نقطه برش 19 با کارایی و دقت تشخیصی 79/0، افراد با اختلال اضطراب اجتماعی و بدون اختلال را از هم متمایز می‌سازد. 

پرسشنامه مزیت‌های کوتاه بودن، سادگی و سهولت نمره‌گذاری را داراست و می‌تواند به عنوان یک ابزار معتبر برای سنجش علائم اختلال اضطراب اجتماعی به کار برده شود و با توجه به اینکه نسبت به کاهش علائم در طی زمان حساس است، می‌تواند به عنوان ابزار غربالگری و نیز برای آزمون پاسخ به درمان در اختلال اضطراب اجتماعی و یا تمییز دادن درمان‌های با کارآیی متفاوت به کار گرفته شود (کانور و همکاران، 2000).

چکیده پرسشنامه سنجش هراس اجتماعی :

مولفه : دارد

منبع : دارد

روایی  و پایایی : دارد

نمره گذاری و مختصات : دارد

نوع فایل : word (قابل ویرایش )

تعداد ابعاد و مولفه: 3

تعداد سوالات : 17 سوال

👇محصولات تصادفی👇

الگو ارتباطی و تعارض در ترویج کشاورزی پرسشنامه استاندارد ارزش ویژه برند کارمند محور کینگ و گریس پایان نامه کارشناسی ارشد رشته اقتصاد با عنوان كارایی اطلاعاتی بازار سرمایه نسبت به سود سهمی برای شركتهای پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار طراحی و ساخت شمارنده فرکانس تا یک گیگاهرتز (3900 تومان) پاورپوینت تغذیه ورزشی