👈 فروشگاه فایل 👉

پرسشنامه بررسی سبک های شناختی مادران در ارتباط با اضطراب کودک

ارتباط با ما

... دانلود ...

پرسشنامه بررسی سبک های شناختی مادران در ارتباط با اضطراب کودک

هدف از انجام این پرسشنامه بررسی سبک های شناختی مادران در ارتباط با اضطراب کودک است

مشخصات فایل

تعداد صفحات

28

حجم

50/827 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

docx

توضیحات کامل

برای سنجش متغیرهای مستقل (پیش بین) و وابسته پژوهش از سه پرسشنامه استفاده شد.1-پرسشنامه‌ی سبک‌های تفکر استرنبرگ 2-پرسشنامه‌ی نگرش‌های فرزند‌پروری که این دو پرسشنامه برای سنجش متغیرهای مستقل(پیش بین) و 3-پرسشنامه اضطراب کودک برای سنجش متغیر وابسته(ملاک) پژوهش بکار برده شده است.

1.- پرسش‌نامه ی سبک‌های تفکر استرنبرگ

این پرسشنامه شامل 65 گویه می‌باشد و به وسیله استرنبرگ و واگنر  (1992) طراحی شده است. در این پرسشنامه پاسخ هر گویه روی یک مقیاس لیکرت هفت درجه‌ای (گزینه 1زمانی که عبارت اصلاً در مورد شما صدق نمی‌کند.

2.مقیاس اضطراب کودک اسسپنس برای والدین (SCAS-P)

این پرسش نامه توسط اسپنس (1999) برای ارزیابی نشانه‌های اضطراب در کودکان در جمعیت عمومی ساخته شد. گویه‌های این مقیاس تا حد ممکن مطابق مقیاس اضطراب کودک اسپنس (SCAS) فرمول‌بندی شده است این مقیاس شامل 38 گویه می‌باشد که سوالات در یک مقیاس لیکرت (هرگز، گاهی اوقات، بیشتر اوقات، همیشه) پاسخ داده می‌شوند و پاسخ‌ها به ترتیب از 5 (هرگز) تا 3 (همیشه) نمره‌گذاری می‌شوند. (ناتا، اسکولینگ، راپی، آبوت، اسپنس، واترز ، 2003).

3- پرسش نامه‌ی فرزندپروری بزرگسال – نوجوان  (AAPI-2)

این پرسش نامه یک ابزار خود گزارشی است که توسط باولک و کین (1999) تهیه شده است.این پرسش نامه شامل 40 گویه است که پاسخ‌ها در یک مقیاس پنج درجه‌ای (از کاملا موافقم تا کاملا مخالفم) قرار می‌گیرند.

👇محصولات تصادفی👇

دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق ارتباط 33 صفحه پروپوزال بررسی تاثیر قدرت های منطقه بر بحران و تحولات سوریه بررسی مشترکات طلاق در فقه امامیه و حنفی و قانون مدنی ایران پاورپوینت کتاب اصول مدیریت دکتر رضائیان تاریخ روابط خارجی ایران