👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت آهن و آلیاژهای آهن

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت آهن و آلیاژهای آهن

پاورپوینت آهن و آلیاژهای آهن در34 اسلاید برای کاربران عزيز در نظر گرفته شده است و شما می توانيد در صورت تمايل اين پاورپوينت را دانلود نماييد.کاربران عزيز توجه داشته باشيد هنگام دانلود فايل از مرورگر internet explorer استفاده نکنيد تا با مشکل روبه رو نشويد.

مشخصات فایل

تعداد صفحات

34

حجم

792/756 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت آهن و آلیاژهای آهن

آهن بیشتر از هر فلز دیگری در ساخت تجهیزات به كار می‌رود.‌ ۹۵ درصد از فلزات تولید شده در جهان امروز از آهن و آلیاژهای آن است. این بدان دلیل است که هزینه تولید آهن کم است و تولید آن با سادگی بیشتری نسبت به دیگر عناصر فلزی انجام می‌گیرد. استحکام قابل توجه این عنصر فلزی به صورت آلیاژی و امکان افزایش استحکام آلیاژهای آن با رو‌ش‌های گوناگون توسط فرایند‌های خاص از مهم‌ترین عوامل استفاده از این عنصر فلزی به شمار می‌رود. با این وجود، آهن نقطه ضعف‌‌هایی هم دارد که از آن جمله می‌توان به خوردگی یا همان زنگ زدگی در محیط‌های مرطوب اشاره کرد. البته می‌توان با در نظر گرفتن تمهیداتی این مشکل را برطرف ساخت.

استخراج‌‌ آهن

همچنین آهن فراوان‌ترین عنصر تشکیل دهنده هسته زمین و چهارمین عنصر تشکیل دهنده پوسته زمین است. آهن فلزی است خاکستری که به ندرت به صورت خالص در طبیعت یافت می‌شود و در پوسته زمین بیشتر به صورت ترکیب با عناصر دیگر به ویژه اکسیژن در حقیقت هر نوع سنگی که آهن در آن به وفور یافت شود، سنگ معدن آهن نامیده می‌شود.

کاربران عزيز توجه داشته باشيد هنگام دانلود فايل از مرورگر internet explorer استفاده نکنيد تا با مشکل روبه رو نشويد.

👇محصولات تصادفی👇

بررسی ابعاد شادکامی و عوامل موثر بر شادکامی پرسشنامه استاندارد سبک های دلبستگی کولینز و رید چارچوب ها و زمینه های علم اخلاق در مطالعات مدیریت و سازمان مقاله رشته اقتصاد با عنوان نوسانات بازارهای اقتصادی پاورپوینت آلودگی صنعت سیمان