👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت رفتار درمانی دیالکتیکی چیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت رفتار درمانی دیالکتیکی چیست

پاورپوینت رفتار درمانی دیالکتیکی چیست شامل 24 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان روانشناسی کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

24

حجم

3940/464 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت رفتار درمانی دیالکتیکی چیست

پاورپوینت رفتار درمانی دیالکتیکی چیست شامل 24 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

رفتار درمانی دیالکتیکی نوعی رفتار درمانی شناختی است که در سال‌های پایانی دهه‌ی هشتاد میلادی توسط «مارشا لینهان» (Marsha M. Linehan)، با هدف کمک به درمان بهتر اختلال شخصیت مرزی، معرفی و گسترش داده شد. درطول این سال‌ها از رفتار درمانی دیالکتیکی برای درمان انواع مختلف بیماری‌ها و اختلالات روانشناختی استفاده شده است. در این مبحث با ویژگی‌های رفتار درمانی دیالکتیکی، رفتار درمانی دیالکتیکی انفرادی و گروهی و همچنین ۴ مهارت مهم که در رفتار درمانی دیالکتیکی گروهی یاد می‌گیریم آشنا خواهیم شد.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

رفتار درمانی دیالکتیکی یاDBT  چیست؟

ویژگی‌های کلیدی رفتار درمانی دیالکتیکی

بخش های رفتار درمانی دیالکتیکی

مهارت های یادگرفته شده در رفتار درمانی دیالکتیکی

پایان

عنوان : رفتار درمانی دیالکتیکی چیست

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 24

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت تصميم‌گيري در مديريت و فرايند تحليل سلسله مراتبي(AHP ) پاورپوینت زندگی نامه و آثار سانتیاگو کالاتراوا پاورپوینت انداره گیری عملکرد سبد سهام پروپوزال بررسی عوامل موثر بر انحراف تسهیلات بانکی و تاثیر این انحراف بر ایجاد مطالبات معوق بهبود عملکرد مدولاسیون فضایی تعمیم یافته در کانال های با محوشدگی چندمسیری