👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت زندگینامه بیل گیتس

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت زندگینامه بیل گیتس

پاورپوینت زندگینامه بیل گیتس شامل 37 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم انسانی کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

37

حجم

4275/969 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت زندگینامه بیل گیتس

پاورپوینت زندگینامه بیل گیتس شامل 37 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم انسانی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

بيل گيتس ثروتمندترين مرد جهان است كه 11 سال متوالي برنده اين عنوان بوده و دارايي او در حدود 51 ميليارد دلار تخمين زده مي‌‌شود. گيتس در سن 43 سالگي ثروتمندترين مرد جهان بود. او از سن بيست سالگي تاكنون رييس شركت مايكروسافت بوده است كه ارزش آن چيزي در حدود پنجاه ميليارد دلار است.در این مطلب در مورد بیل گیتس و زندگی او آشنا خواهیم شد .

 و ...

فهرست مطالب

مقدمه

تولد و کودکی بیل گیتس

مدرسه و دبیرستان

دانشگاه

تاسیس شرکت مایکروسافت

خانه بیل گیتس

تمرکز بر فعالیت های انسان دوستانه و مقابله با فقر

نکات بسیار جالب درباره ییل گیتس و مایکروسافت

پایان

عنوان :  زندگینامه بیل گیتس

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 37

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

مقاله ترجمه شده بهینه سازی و هماهنگ سازی در زنجیره تأمین با به کارگیری قرارداد تسهیم بر درآمد و سطح خدمت با تقاضا و عرضه غیر قطعی ارزیابی عملکرد صنعت بانکداری با تکنیک تلفیقی FTOPSIS-BSC شناسایی معیارهای ارزیابی عملکرد اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی جزوه روانشناسی کودکان استثنایی پاورپوینت مهندسی ترافیک